نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، زمینه ساز صادرات تولیدات درساتک

22 اردیبهشت ماه 1398

مذاکره با آقای مهندس یاسایی کارگزار صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور آذربایجان در ارتباط با صادرات تجهیزات آزمایشگاهی درساتک

نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
شرکت "درسا به ساز" به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی در این نمایشگاه حضور فعال داشت.
این شرکت به منظور ارایه محصولات خود در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی اعم از "راکتورهای شیمیایی" و "اسپری درایر" و "فریز درایر" در این نمایشگاه حضور یافت، تا پاسخگوی نیاز جامعه علمی و پژوهشی حاضر در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی باشد.
شایان ذکر است؛ طراحی مهندسی و قابلیت های مطلوب تجهیزات ارائه شده شرکت درسا به ساز در این نمایشگاه توانست نظر فعالان تجهیزات آزمایشگاهی در کشورهای ترکیه و عراق را جلب نموده و همچنین مذاکراتی پیرامون صادرات محصولات با جناب آقای مهندس یاسایی کارگزار صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور آذربایجان را نیز صورت پذیرفت.
حضور درساتک در رویداد گردهمایی بزرگ صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت‌ غذایی

این رویداد طی 3 روز و در تاریخ 10 الی 12 شهریور ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد. جهت شرکت ....

مطالعه ادامه مطلب
6 شهریور ماه 1398
نظرات