حضور درساتک در رویداد گردهمایی بزرگ صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت‌ غذایی

6 شهریور ماه 1398

این رویداد طی 3 روز و در تاریخ 10 الی 12 شهریور ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد. جهت شرکت ...

منظور از گردهمایی فناورانه چیست؟
این گردهمایی یک رویداد نوآورانه است که هدف آن توسعه همکاری های تجاری بین تولیدکنندگان بزرگ و صاحب نام صنایع غذایی کشور و شرکت­ های دانش بنیان، استارتاپ ها و فناوران این حوزه می باشد. به عبارت ساده ­تر طی برگزاری این رویداد شرکت­ های دانش بنیان، استارتاپ ها و فناوران فعال در صنعت غذایی در کنار شرکت­ های بزرگ این صنعت حضور خواهند داشت و ضمن معرفی محصولات و خدمات خود امکان مذاکره مستقیم تجاری با این تولیدکنندگان را خواهند یافت.

این رویداد شامل چه بخش هاییست؟
این رویداد یک گردهمایی 3 روزه است که مهم ترین بخش های آن عبارتند از:
  • ** نمایشگاه توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور صنعت غذایی: شرکت های دانش بنیان و فناور و استارتاپ هایی که فناوری، محصول یا خدمت قابل ارائه به شرکت های بزرگ این صنعت را داشته باشند می توانند در این نمایشگاه حضور یافته و به معرفی خود بپردازند. این گروه شامل کلیه شرکت هایی هستند که محصول یا خدمت آنها می تواند در صنعت غذایی کاربرد داشته باشد. (فعالان صنعت زیست فناوری، نانوفناوری، فناوری های دیجیتال، ماشین آلات، ساخت و تولید، کشاورزی و دامپروری و...)
  • ** معرفی نیازهای فناورانه تولیدکنندگان صنعت غذایی (Reverse Pitch) جهت آشنایی هرچه بیشتر شرکت های دانش بنیان با نیازهای واقعی صنعت غذایی و ارائه راهکارهای فناورانه مبتنی بر نیازها، طی روزهای مختلف این رویداد برخی از تولیدکنندگان مطرح این حوزه به معرفی نیازها و مسائل فناورانه خود و تشریح سازوکار همکاری خود با شرکت های دانش بنیان در جهت رفع این نیازها خواهند پرداخت.
  • ** معرفی خدمات و حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی ترین نهاد حمایت کننده شرکت های دانش بنیان و فناور خدمات مختلفی دارد که طی این رویداد معرفی خواهند شد. قراردادهای همکاری فناورانه ای که طی این رویداد بین شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان منعقد گردد تحت حمایت ویژه صندوق قرار خواهند گرفت.
  • ** برگزاری نشست های B2B همانطور که پیش تر عنوان شد، شرکت های دانش بنیان و فناوران حاضر در این رویداد امکان برگزاری جلسات مذاکره مستقیم با نمایندگان شرکت های تولیدی بزرگ را خواهند یافت. محتوای این جلسات می تواند گفتگو در خصوص همکاری جهت رفع نیازهای مطروحه در رویدادهای reverse pitch و یا معرفی محصولات و خدمات شرکت ها باشد. مجموعه بومرنگ به عنوان کارگزار تبادل فناوری در برگزاری این رویداد مشارکت داشته و طرفین مذاکره را در انجام هر چه بهتر و موثرتر مذاکرات یاری خواهد نمود.
  • ** پانل کاربرد فناوری های دیجیتال در صنعت غذایی (Digitization In Food Industry) با توجه به رشد چشم گیر فناوری اطلاعات در سال های اخیر و تاثیر شگرف آن در همه حوزه های صنعت، بخش ویژه ای در رویداد ترتیب داده شده است که هدف آن معرفی مزایای بکارگیری فناوری های دیجیتال نظیر هوش مصنوعی، بیگ دیتا، اینترنت اشیا، سیستم های هوشمند، رایانش ابری، بلاکچین می باشد. در این بخش ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص این موضوع، چند محصول و فناوری قابل کاربرد در صنعت غذایی نیز معرفی خواهند شد.

چه زمانی و کجا؟
این رویداد طی 3 روز و در تاریخ 10 الی 12 شهریور ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

برای شرکت در رویداد باید چه کاری انجام دهم؟
با توجه به نقش حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، حضور در این رویداد هیچ نوع هزینه ای برای مشارکت کنندگان نخواهد داشت و جهت رفاه حال شرکت های دانش بنیان و فناوران، غرفه های نمایشگاهی نیز به صورت پیش ساخته در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت و صرفا لازم است این شرکت ها نمونه محصولات یا تجهیزات و ابزارآلات خود را به محل نمایشگاه منتقل نمایند. اما جهت برگزاری منظم رویداد:

اگر شرکت دانش بنیان، فناور و نوآور هستید و مایلید در بخش نمایشگاهی این رویداد غرفه داشته باشید: به سایت ایوند مراجعه نموده و با انتخاب بلیت غرفه داران ثبت نام خود را انجام دهید. یا با شماره های 88398543-88398563 (شرکت بومرنگ) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان این شرکت شما را راهنمایی نمایند. o اگر شرکت تولیدی و صنعتی فعال در صنعت غذایی هستید: به سایت ایوند مراجعه نموده و با انتخاب بلیت تولیدکنندگان ثبت نام خود را انجام دهید. یا با شماره های 88398543-88398563 (شرکت بومرنگ) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان این شرکت شما را راهنمایی نمایند. 
اگر یک فعال صنعت غذایی، پژوهشگر، متخصص، علاقه ­مند به نوآوری، دانشجو و... هستید: به سایت ایوند مراجعه نموده و با انتخاب بلیت بازدیدکنندگان ثبت نام خود را انجام دهید. لینک ثبت نام در این رویداد https://evnd.co/fTnEd می باشد که در اطلاع رسانی های شبکه های اجتماعی و وبسایت بومرنگ نیز موجود است اقدام نمایید. چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می توانید با شماره های 88398563 و88398543-021 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.
حضور درساتک در رویداد گردهمایی بزرگ صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت‌ غذایی

این رویداد طی 3 روز و در تاریخ 10 الی 12 شهریور ماه 1398 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی واقع در تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد. جهت شرکت ....

مطالعه ادامه مطلب
6 شهریور ماه 1398
نظرات