راکتور شیمیایی پرتابل

    • راکتور دو جداره از جنس بوروسیلکات 3/3
    • محفظه تراکم و تقطیر متناسب با حجم راکتور
    • دارای درب 5 سر جهت اتصال ترموپاکت، کندانسور، ادیشن و اسپارژر
    • موتور AC سه فاز 25 کیلو وات ساخت آلمان، مجهز به کنترلر اینورتر
    • شاسی استنلس استیل پرتابل مجهز به پایه های فولادی با پوشش اپوکسی

ساخت نمونه ایرانی راکتور شیمیایی پرتابل

شرکت دانش بنیان درسا به ساز با توجه به نیاز آزمایشگاههای برخی صنایع همچون صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و ... و با هدف قطع وابستگی کشور در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی در سال 90، موفق به ساخت راکتور شیمیایی پرتابل گشت. این راکتور شیمیایی تولید داخل علاوه بر مزیت نسبی در مقایسه با نمونه های مشابه اروپایی به لحاظ شیشه ای بودن قطعات از جنبه قیمتی هم 30 تا 40 درصد نسبت به نمونه های وارداتی ارزانتر می باشد.
 

قابلیت های دستگاه راکتور شیمیایی پرتابل

مزیت اصلی راکتور شیمیایی ساخت شرکت درسا به ساز را می توان شیشه ای بودن آن دانست که امکان رویت تمام عملیات شیمیایی را در حین فرآیند، امکان پذیر می سازد. این ویژگی موجب شده تا به محض تغییر رنگ واکنش شیمیایی و یا سایر تغییرات بتوان اقدامات لازم و سریع را انجام داد. مسأله مهمتر اینکه قطعات شیشه ای راکتور هیچ گونه اثر سوئی بر عملیات و ترکیبات شیمیایی نداشته و به راحتی می توان عملیات تولید دارو را در آن انجام داد.
در این راکتور با توجه به تعبیه میکسر داخلی، انجام کلیه واکنش های شیمیایی فراهم شده است. ضمن اینکه با تعبیه شیرهایی در راکتور از ایجاد فضای مرده در دستگاه جلوگیری شده و بدین ترتیب تمام مواد شیمیایی در عملیات شرکت می کنند.
مزیت دیگر راکتور شمیایی تولید شده، وجود تقسیم کننده ای است که مانع ایجاد بخار بر روی دستگاه شده و حتی اگر بخاری ایجاد شود طی عملیاتی بخار را به آب تبدیل کرده و به مخزن اصلی دستگاه باز می گرداند.
 

خدمات پس از فروش راکتور شیمیایی پرتابل

دارا بودن سایت تخصصی و علمی شیشه گری، این اطمینان خاطر را برای مشتریان و خریداران راکتور شیمیایی شرکت درسا به ساز به جهت تأمین قطعات شیشه ای دستگاه خریداری شده فراهم می آورد.

پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را هم دنبال کنید:

مشخصات فنی
توان مصرفی

 Max. 83W

ولتاژ

 220-230V

فرکانس

 50/60Hz

ابعاد

 W*H*D 40*40*120cm/50*50*120cm

وزن

 20kg

نوع راکتور

 دو جداره

حجم راکتور

 500cc-4lit

فشار عملیاتی

 اتمسفر

دمای عملیات

 60- الی 250+ درجه سلسیوس

تنش دمایی

 100 درجه سلسیوس

سرعت دوران همزن

 50-450 دور در دقیقه

بیشینه گشتاور همزن

 300N.cm

گرانروی

 10000cps